5 Błędów, które każdy popełnia kupując pierścionek

Nie wiem o tobie, ale nie jestem wielkim fanem dusznych sklepów jubilerskich. Mają one tendencję do bycia imponującymi, a nawet trochę zastraszającymi, co nie jest tym, co większość z nas chce poczuć, dokonując dużego zakupu jak pierścionek zaręczynowy. Mimo to, nawet w najbardziej swobodnych okolicznościach, trudno jest nie czuć się przytłoczonym wszystkimi wyborami. Podczas gdy każdy jubiler warty swojej lupy pomoże poprowadzić Cię przez ten proces, błędne kroki będą się zdarzać. Oto niektóre z najczęstszych błędów, jakie widzę u klientów - oraz moje najlepsze wskazówki, jak ich unikać.
 
1. Nie masz pojęcia, co zdobyć
Nie spodziewam się, że ktoś odwiedzi moją stronę internetową lub wejdzie do mojego sklepu i już ma 4C's down pat. Jednym z obowiązków jubilera jest edukowanie kupujących, a jest to coś, z czego moi pracownicy i ja jesteśmy bardzo dumni. To powiedziawszy, to pomaga, jeśli spojrzeć na asortyment pierścionków - albo online lub w czasopismach - wcześniej, tylko po to, aby uzyskać pomysł, które rozmiary i kolory lubisz.  

Jeśli kupujesz pierścionek bez wiedzy swojego partnera, przyjdź uzbrojony w kilka informacji: jej rozmiar pierścionka (oto jak go oszacować), jej poczucie stylu i jej gust w biżuterii. Zastanów się, czy nie poprosić o wkład również jej najbliższą rodzinę i przyjaciół. Wciąż nie jesteś pewna? Wybierz kamień i umieść go w tymczasowym mocowaniu. Ona może wrócić po propozycji i zaprojektować pierścień swoich marzeń.

Na koniec, dowiedz się, co jest najważniejsze dla Ciebie i Twojego partnera i przekaż to od razu jubilerowi. Czy chcesz najlepszą wartość, najrzadszy kamień, naprawdę niezwykłe ustawienie lub diament bezkonfliktowe, te kryteria pomogą profesjonalistów zawęzić wybory-i zachować od poczucia przytłoczenia.

2. Nie wzięłaś pod uwagę opaski ślubnej w swoim projekcie.
Czasami w podekscytowaniu tworzeniem pierścionka zaręczynowego, łatwo zapomnieć o zespole weselnym. Duża pomyłka. W zależności od projektu, niektóre kombinacje pierścionków zaręczynowych będą niemożliwe do ściągnięcia. Na przykład, ona może chcieć prostą opaskę ślubną, więc może nosić ją sama czasami, w przyszłości, ale jej pierścionek zaręczynowy wymaga obrączki konturowej. Myślenie o opasce weselnej na wczesnym etapie zaoszczędzi Wam wiele bólu głowy (a może nawet pieniędzy).
3. Nie kupiłeś Diamentu z certyfikatem GIA
Gemological Institute of America jest instytutem non-profit zajmującym się badaniami nad kamieniami szlachetnymi, który jest najbardziej znany z bardzo dokładnej klasyfikacji diamentów. Posiada on najsurowsze standardy w branży, więc kupując kamień z certyfikatem GIA, otrzymujesz pełną gałkę na jego cięcie, kolor, karat i przejrzystość z zaufanego źródła. 
 
4. Nie dałaś sobie wystarczająco dużo czasu.
Niestandardowy pierścień zaangażowania zazwyczaj trwa od czterech do ośmiu tygodni, aby zrobić, więc należy pamiętać, że gdy planujesz swoją propozycję.
 
5. Przekroczyłeś swój budżet
Oczekuje się, że będziesz musiał pójść duży lub wrócić do domu z pierścionkiem zaręczynowym, a tak po prostu nie jest. Pracujemy z budżetami na pierścionki wszystkich rozmiarów i nigdy nie oceniamy klientów po ich cenach. Zapomnij o zasadzie trzymiesięcznej pensji i bądź uczciwy wobec siebie w kwestii tego, ile możesz sobie teraz pozwolić na wydatki. Kiedy zaczniesz robić zakupy, upewnij się, że powiesz jubilatowi ten numer, aby mógł znaleźć dokładnie to, co chcesz za dokładnie taką cenę, jakiej potrzebujesz.  To zaoszczędzi im, a Tobie, cenny czas i pieniądze.