Biżuteria na przyjęcie weselne - przewodnik po prezentach

Zwyczajem jest wręczanie druhnom i drużbom prezentów przed ślubem. Biżuteria jest świetnym wyborem z kilku powodów. Biżuteria jest nie tylko trwała, ale ma też wartość sentymentalną i może być częścią wielkiego dnia.

Co powinna wiedzieć szczęśliwa para przed wyborem idealnych elementów?

Wybierz prosty styl

Jeśli członkowie przyjęcia weselnego będą nosić swoje prezenty podczas ceremonii, upewnij się, że ich style pasują do sukienek i garniturów, ale mogą być noszone ponownie w przyszłości. Chcesz, aby Twoje przyjaciółki nadal nosiły dodatki, które są wygodne i szykowne.

Aby prosty styl był naprawdę wyjątkowy, rozważ dodanie wygrawerowanej wiadomości na odwrocie wisiorka, bransoletki lub zegarka. W ten sposób będą mogli nadal nosić ten element na co dzień i zawsze będą pamiętać o Waszej przyjaźni.

Podążaj za motywem przewodnim

Prezenty ślubne powinny być znaczące - w końcu to jeden z najbardziej wyjątkowych dni w Waszym życiu! Aby Twoje druhny i drużbowie mogli wspominać ślub jeszcze długo po "I dos", dopasuj biżuterię do motywu przewodniego ślubu.

Na przykład, charms w kształcie rozgwiazdy będzie świetnym sposobem na upamiętnienie ślubu na plaży. Jeśli chodzi o mężczyzn, spinki do mankietów o tematyce plażowej lub zegarek na rękę w kolorze głębokiego błękitu mogą przywołać wspomnienia związane z morzem.

Pamiętaj o wszystkich

Jeśli jedna osoba ma alergię na metale lub nie lubi określonego koloru kamieni, prezenty na przyjęcie weselne nie muszą być identyczne. Chociaż styl biżuterii powinien pasować do siebie, jeśli będzie noszony w wielkim dniu - kolczyki, naszyjniki, zegarki itp. - możesz dostosować metal i kamienie do upodobań każdego z Was.

Ostatecznie prezenty te są wyrazem wdzięczności dla kobiet i mężczyzn z Waszego przyjęcia weselnego. Powinny być one osobiste, przemyślane i zawsze cenione!