Brand Spotlight: Verragio

Dzień Twoich zaręczyn jest niepodobny do żadnego innego momentu w Twoim życiu; dlaczego więc nie wybrać pierścionka, który jest zaprojektowany niepodobnie do żadnego innego jubilera? Od 1996 roku Verragio specjalizuje się w ręcznym wykonywaniu luksusowych pierścionków zaręczynowych i zespołów weselnych najwyższej jakości. Hannoush Jewelers of CT jest dumny, że jest autoryzowanym sprzedawcą produktów Verragio. Dlaczego powinieneś wybrać pierścionek Verragio dla swojej drugiej osoby?

O Verragio

Projektant i dyrektor generalny Barry Verragio zawsze miał naturalne umiejętności projektowania. Studiował w Fashion Institute of Technology w Nowym Jorku, aby jeszcze bardziej udoskonalić swoje umiejętności przed założeniem firmy Verragio. W trakcie tego procesu Barry stworzył swoją własną, unikalną technikę oprawiania pierścionków, która stała się podstawą sukcesu firmy. Verragio jest znane z najnowocześniejszych, klasycznych wzorów, które zawsze są znacznie powyżej przeciętnych oczekiwań.

Odkrywanie kolekcji

Verragio posiada obecnie pięć kolekcji pierścionków z całą gamą stylów do wyboru.

Classic: Ta kolekcja jest nowoczesnym ujęciem tradycyjnego pierścionka zaręczynowego, z odważnymi funkcjami i unikalnym projektem wewnętrznego zwoju.

Couture: Każdy z pierścionków w tej kolekcji charakteryzuje się czystymi liniami, beadingiem w stylu francuskim i mieszanką akcentów z różowego, białego i żółtego złota.

Insignia: Te pierścionki wyróżniają się spośród innych kolekcji unikalną pracą spirali i wygrawerowanym logo Verragio.

Parisian: Najnowsza kolekcja pozwala na dostosowanie pierścionka pomiędzy obrączką a oprawą do wyboru z różowego, białego lub żółtego złota.

Venetian: Te pierścienie są również konfigurowalne, pozwalając konsumentowi wybrać spośród pięciu różnych opcji trzonu, które wahają się od klasycznych do zawiłych.

Verragio projektuje pierścionki zaręczynowe i zestawy pierścionków dla kobiet, jak również zespoły weselne dla mężczyzn. Kiedy prezentujesz pierścionek Verragio komuś wyjątkowemu, jest to ostateczny gest zaangażowania. Odwiedź jedną z naszych lokalizacji w Connecticut, aby obejrzeć bogate kolekcje i stworzyć swój wymarzony pierścionek. Znajdź lokalizację w pobliżu.