Trendy w biżuterii na Instagramie

Influencer marketing to jeden z najlepszych sposobów promowania produktów przez marki i budowania relacji z konsumentami. Na przykład, kiedy influencer mody zgadza się nosić ubrania danej marki i opowiada o tym, jak bardzo podoba mu się każdy element w mediach społecznościowych, zachęca innych ludzi do wypróbowania tych samych trendów. Marki, dla których pracują influencerzy, wiedzą, co jest trendy w ich branży. Jeśli chcesz zmienić swój styl, Instagram jest świetnym miejscem, aby dowiedzieć się, co te czołowe fashionistki noszą na nadgarstkach, w uszach i na szyi.

Mankiety na nadgarstki i ramiona

Zamiast tradycyjnej bransoletki z zapięciem, postaw na mankiet. Bransoletki te mogą mieć różny styl i szerokość, ale wiele kobiet podążających za modą wybiera większe i bardziej kształtne bransoletki, aby przyciągnąć wzrok do mankietu. Zauważ, że w zależności od rozmiaru, można je nosić na nadgarstku lub na ramieniu.

Pierścionki układane w stos

Ten styl jest trendy od 2016 roku i nadal zyskuje na popularności. Pierścionki z możliwością układania w stosy są świetnym dodatkiem, gdy masz na sobie strój z bogatym wzorem, ale nadal chcesz nosić biżuterię. W zależności od Twojego stylu, możesz mieszać metale lub kamienie szlachetne, aby pokazać swoją wyjątkową osobowość na jednym, dwóch lub wszystkich palcach!

Kolczyki kółka

Za każdym razem, gdy przeglądasz Instagram, widzisz kolczyki w kształcie obręczy! Obręcze wydają się być kolczykami lata i nie bez powodu. Są uniwersalne i dostępne w wielu różnych stylach. Zwykłe srebrne lub złote kolczyki uzupełnią prosty strój, podczas gdy kolczyki wysadzane diamentami podniosą Twoją niedzielną stylizację na wyższy poziom mody.

Kwiatowe wisiorki

O tej porze roku kwiaty są zawsze w modzie. Od kwiatowych opasek, przez sandały, po kolczyki - tego lata będziesz chciała mieć przynajmniej jeden kwiatowy dodatek. Influencerzy mody na Instagramie upodobali sobie średnie i duże kwiatowe wisiorki z prostymi akcentami. Spróbuj zestawić swój wisiorek z prostą letnią sukienką, aby nadać jej odważny styl.

W Hannoush Jewelers, mamy największy wybór luźnych diamentów i drobnej biżuterii w okolicy. Jeśli szukasz najnowszych trendów, odwiedź jedną z naszych dogodnych lokalizacji w Connecticut, aby znaleźć idealny kawałek dla swojego unikalnego stylu.