Hipoalergiczne obrączki ślubne

Jeśli masz alergię na metal, nadal masz wiele wspaniałych opcji dla hipoalergicznych opasek ślubnych, które są dalekie od nudy. Istnieje garść metali, które nie są drażniące i inne unikalne, alternatywne materiały używane do produkcji obrączek, które nie powodują podrażnień skóry:

  • Tytan
  • Platyna
  • Wolfram
  • Czarny cyrkon
  • Ceramika
  • Elysium
  • Silikon

Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej o zaletach i wadach każdej z tych opcji i zobaczyć kilka inspiracji w projektowaniu pierścieni.

UWAGA: Jeśli jesteś bardzo wrażliwy na nikiel, meteoryt ma bardzo niski procent niklu w swoim składzie i może powodować podrażnienia skóry.

Jakie metale są hipoalergiczne?
Tytan i platyna są w 100% hipoalergicznymi metalami pierścieniowymi. Oba metale są podobne w wyglądzie, ale bardzo różne w składzie i kosztach. Tytan jest tanim, lekkim, alternatywnym metalem. Platyna jest dostępna w cenie premium i jest uważana za metal szlachetny.

Tytan vs. Platynowe opaski ślubne
Wybór pomiędzy tytanową opaską ślubną a platynową opaską ślubną jest całkowicie osobistą preferencją. Jeśli szukasz rzadszej biżuterii o jakości pamiatkowej, zdecyduj się na platynę. Jeśli priorytetem jest utrzymanie przyjaznego budżetu, tytan jest najlepszym rozwiązaniem. Co najlepsze, wiele wzorów pierścionków można wykonać zarówno z tytanu, jak i platyny, więc jeśli znajdziesz wyjątkowy tytanowy pierścionek, to prawdopodobnie można go wykonać z platyny (i na odwrót).

Czy wolfram jest Hypoalergicznym Metalem Pierścieniowym?
To nie wszystko! To zależy od jego składu, ponieważ wolfram używany do produkcji biżuterii jest zazwyczaj stopem (zmieszanym z innymi metalami). Jeśli wolfram jest zmieszany z kobaltem, to nie jest on hipoalergiczny; kobalt powoduje podrażnienia skóry u niektórych osób.

Węglik wolframu związany niklem jest w 100% hipoalergiczny.To wydaje się mało prawdopodobne, ponieważ nikiel jest zwykle podejrzanym alergenem metali, ale ponieważ wolfram jest związany z niklem, to zapobiega jego drażniące. Ponieważ nauka.

Biżuteria wykonana ręcznie przez Johan's wolframu męskie zespoły ślubne są hipoalergiczne. Oto niektóre z naszych ulubionych wzorów pierścieni wolframowych.

Czarne hipoalergiczne opaski ślubne

Czarne opaski ślubne są popularne i większość "czarnych metali" nie jest naturalna; są one tworzone z poszyciem lub powłoką na metalu lub stopie, który nie jest czarny i może być niehypoalergiczny. Tak więc, jeśli powłoka się zużyje lub zetrze, prawdziwy kolor się przebije i Twoja skóra może zostać odsłonięta i podrażniona. Mimo to należy zachować ostrożność i przeprowadzić badania nad składem pierścienia.

Jeśli chcesz czarne wykończenie pierścienia i pełny spokój, hipoalergiczne czarny pierścień opcje obejmują czarną ceramikę, czarny cyrkon i pierścienie Elysium.

Czarne pierścienie ceramiczne
Ceramika biżuteryjna użyta w naszych czarnych ceramicznych opaskach weselnych to nie to samo, co rzeczy, których użyto do stworzenia babcinych cegiełek. Jest nie tylko w 100% hipoalergiczna, ale także nieprzewodząca, lekka i bardzo odporna na zarysowania.

Czarne pierścienie cyrkonowe

Cyrkon jest naturalnie biały w kolorze, ale jest utleniany, aby utworzyć jego czarną warstwę wierzchnią, która jest przedstawiona w naszych Czarny cyrkon Opaski ślubne. Oprócz zastosowania w biżuterii, jest on stosowany głównie w reaktorach jądrowych ze względu na jego wysoką odporność na ciepło i korozję.

Nie tylko mają czarny kolor, ale również są najtwardszymi i najbardziej unikalnymi pierścieniami na rynku... są naprawdę wykonane z kruszonych diamentów! Chcielibyśmy wziąć na siebie odpowiedzialność za ich stworzenie, ale nie możemy. Uważamy się po prostu za szczęśliwego partnera wynalazcy i mamy okazję zaoferować niektóre z tych niesamowitych pierścionków w naszym sklepie!

 

Silikonowe opaski ślubne
Nie trzeba dodawać, że silikon nie jest metalem, więc nie jest drażniący dla osób z alergią na metal. Jedni decydują się na silikonową opaskę ślubną na co dzień, inni wybierają ten rodzaj obrączki jako zabezpieczenie. Mówiąc dokładniej, noszą silikonową obrączkę do pracy i bardziej praktycznych czynności, które mogą spowodować przedwczesne zużycie lub uszkodzenie bardziej tradycyjnej, podstawowej opaski ślubnej noszonej codziennie.

Biżuteria Johana nie tworzy silikonowych opasek, ale z przyjemnością odsyłamy do GrooveLife Silicone Rings w celu zapoznania się z kilkoma niesamowitymi opcjami, w tym jednobarwnymi pierścieniami silikonowymi i innymi o unikalnych wzorach, takich jak te. (Dostaniemy prowizję, jeśli kupisz, ale bez presji!)  

Znajdź swój Idealny Pierścień Hipoalergiczny
Nie pozwól, aby alergia na metale uniemożliwiła Ci znalezienie hipoalergicznego pierścienia, który pasuje do Twojego stylu życia i osobowości. Zapoznaj się z naszym ogromnym wyborem hipoalergicznych obrączek ślubnych, które obejmują zarówno style tradycyjne, jak i alternatywne. Jeśli nadal masz problemy ze znalezieniem istniejącego projektu, który uwielbiasz, zleć nam stworzenie niestandardowej opaski ślubnej właśnie dla Ciebie.