Jaki pierścionek zaręczynowy kupić

PORADY DOTYCZĄCE PIERŚCIONKÓW ZARĘCZYNOWYCH DLA MĘŻCZYZN

Powinieneś ją zaskoczyć pierścionkiem zaręczynowym? Zanim zbytnio zagłębisz się w spojrzenie na projekty pierścionków zaręczynowych, dobrze jest wziąć ten pierwszy punkt pod uwagę.  Oto różne sposoby podejścia do tej decyzji.

Całkowita niespodzianka
 
Ona nie ma pojęcia, co się dzieje. Jest to metoda tradycyjna, najbardziej romantyczna w mediach. Wzór, metal, diamenty, szafiry i rozmiar pierścionka dobierasz na podstawie swoich kryminalnych zdolności, osobistego gustu i pomysłów na to, co według ciebie chciałaby mieć.  Możesz zdecydować się na zakup jednego z poniższych:
 
Pierścień Delikatnego Zaangażowania Liściowego Kompletny Zestaw Pierścieniowy Bridal Set.  Kupują Państwo zarówno pierścionek zaręczynowy jak i opaskę ślubną. Ona nie musi podnosić palca (z wyjątkiem palca pierścionka, czyli), i nie ma absolutnie żadnego wyboru o jej pierścionki.
Tylko pierścionek zaręczynowy. Kupujesz jedną obrączkę i pozwalasz jej być zaangażowaną w wybór opaski (opasek). Tradycyjna metoda.
 
Za: Możesz stworzyć magiczną chwilę, zmiatając ukochaną osobę z nóg, wywołując silną reakcję emocjonalną. To, że sam wykonałeś całą pracę, a twoja ukochana na pewno pokocha wszystko, co wybierzesz, będzie miało wielką wartość sentymentalną. Świetny wybór dla sentymentalnej dziewczyny.

Con: Ona nie będzie miała wpływu na projekt, metal, kamienie, czy rozmiar. Pierścień może potrzebować rozmiaru. Będziesz się martwił, czy jej się spodoba? Czy będzie sosnować nad innym projektem, aby uwydatnić swój palec?
 
Częściowa niespodzianka
 
Istnieje wiele sposobów, aby nadal tworzyć ten magiczny moment propozycji pierścienia zaręczynowego, przy odrobinie mniej stresu i zgadywania pracy.

Pierścień zaangażowania koła w medycynie tymczasowej
Włóż wybrany przez siebie kamień do tymczasowego montażu.  Możesz skupić swoją niespodziankę na kamieniu, wybierając specjalny diament, szafir, rubin lub szpinel, a następnie mieć ten kamień ustawiony w bardzo prostej oprawie. Po propozycji, możesz dać jej znać, że chcesz, aby była zaangażowana w wybór i niestandardowy design jej specjalny pierścień. Bycie dopuszczonym do udziału w projektowaniu własnego pierścionka, współpraca z Tobą i jubilera, będzie bogatym i satysfakcjonującym doświadczeniem dla niej. Jest to doskonały wybór dla współczesnej kobiety. Pozwala również rozłożyć trochę kosztów (najpierw kamień, trochę czasu na zakupy dla niej, zanim trzeba będzie złożyć depozyt na montażu).
Carved Mini Curls Wedding Band with Purple SapphireStand-in Engagement Ring, który będzie przechowywany później dla wartości sentymentalnej, najprawdopodobniej będzie noszony na innym palcu, na łańcuszku, lub jako opaska ślubna, zazwyczaj z małymi kamieniami lub po prostu metalem. Jest to nietypowa metoda dla alternatywnej pary i jest opłacalna dla kogoś, kto ma napięty budżet. Można to również uznać za obrączkę obiecującą, jak w obietnicy większych i lepszych rzeczy do zrobienia.
Niespodzianka na Engagement Ring Style.Ona wie, że to nadchodzi. Zostałeś zaangażowania pierścień zakupy z nią, i mają bardzo dokładny rozmiar pierścienia na nią. Możesz mieć pokazał jej różne obrazy, lub poprosił ją, aby pokazać kilka obrazów. Możesz nawet poprosić ją, aby zrobiła zakupy na własną rękę i dała Ci kilka pomysłów na to, czego ona chce.
Surprise on Proposal Only. Ona może wiedzieć, jaki pierścionek zaręczynowy nadchodzi. Ty i ona wybraliście wzór. Ale ona może nie wiedzieć, jaki kamień wybrałeś, a na pewno nie wie, kiedy zostanie jej zaprezentowany.
 
Za: Uwielbia angażować się w tworzenie pięknej biżuterii. Jest to coś, co będzie nosiła i oglądała na co dzień, co będzie wyrazem jej stylu, a także Twojego zaangażowania w jej tworzenie.

Con: Brakuje jakiegoś elementu zaskoczenia, a ona może się męczyć w oczekiwaniu na to, kiedy zamierzasz jej go przedstawić.
 
To jest twoja decyzja.
 
Cokolwiek wybierzesz, możesz mieć pewność, że miłość twojego życia doceni wszystkie myśli i przemyślenia, które wkładasz w wybór pierścionka zaręczynowego dla niej. W Krikawie pomogliśmy wielu ludziom z niezliczoną ilością wyborów, których trzeba dokonać przy wyborze pierścionka zaręczynowego. Możesz skorzystać z naszego bogatego doświadczenia, dogłębnej wiedzy, a przede wszystkim z naszej pasji do tworzenia niepowtarzalnych pierścionków zaręczynowych. Czcimy Waszą podróż i cieszymy się, że będzie to niesamowite doświadczenie, uchwycone w pierścionku życia.