Co jest takiego fajnego w ciepłym różanym złocie?

Złoto różowe, zwane również czerwonym lub różowym złotem, jest stopem 
Pierścień zaangażowania życia z różowym szafirem miedzi i złota; ma piękny, ciepły, różowy odcień. Doświadczając wzrostu popularności, różowe złote pierścienie zaangażowania zaangażowania pierścienie zwieńczone wykres z Blake Lively's Giant dwa miliony dolarów różowe złota zaangażowania pierścień.  Od projektantów mody, takich jak Michael Kors, aż do haute couture, różowe złoto jest rocking na świecie.   Ciepłe brzoskwiniowe odcienie są idealne dla pierścionka zaręczynowego.  Złoto różane mówi objętości o alternatywnej panny młodej: zabiera Cię z powrotem do Cesarstwa Rzymskiego, ale trzyma cię uziemione z jego tonów ziemi.  

Różane złoto dodaje delikatnego rumieńca do klasycznych pierścionków zaręczynowych.   W tej krótkiej historii Rose Gold można zobaczyć różne zabytkowe elementy wykonane z tego pięknego metalu.

 
Powab różanego złota i diamentów przypomina mi picie szampana przy ogniu; blask kryształu, smak szampana i ciepło ognia.  To romantyczne! 
  
Dla mężczyzn, nie daj się odeprzeć romantycznej jakości tego szlachetnego metalu.  Na człowieku ten miedziany wygląd jest ziemisty i nerwowy.   To idealny wygląd dla obrobionej orkiestry weselnej lub dla rustykalnej męskiej orkiestry weselnej.  Raz na dłoni, mężczyźni są często przyciągani do jego niedocenianej atrakcyjności.

Różane złoto wygląda pięknie w szerokiej gamie kamiennych kolorów. Klasyczne połączenie różowego złota z diamentami jest olśniewające, ale można je również połączyć z różowymi diamentami, szampanowymi diamentami lub szafirem padparadscha dla uzyskania ognistego blasku.   Dla uzyskania kobiecego wyglądu, pięknie łączy się z brzoskwiniowymi i różowymi szafirami.   Połączenie różowego złota i niebieskiego szafiru jest również dość uderzające! 

Tony ziemi z różowego złota są popularną kombinacją drewniano-ziarnianego szampana Mokume Gane.  Zmieszany w palecie drewnopodobnej z szarością i bielą, kolor różowego złota może nawet przenieść Cię do lasu czerwonodrzewnego!

Złoto różane to miły wybór, aby dodać wyjątkowości i oryginalności do pierścionka zaręczynowego. Jeśli szukasz sposobu na wyróżnienie swojego pierścionka, różowe złoto jest pięknym i eleganckim sposobem na to. 
 
Makieta złota różanego i szampana Diamentowe wariacje 
Wszystkie pierścionki w portfelu Krikawa.com są dostępne w kolorze różowego złota.  Nie możesz znaleźć zdjęcia pierścionka, który kochasz, w różowym złocie?  Poproś o makietę; nasi projektanci chętnie pomogą Ci ją zwizualizować.  Nie jesteś pewna, czy różowe złoto będzie wyglądać świetnie z odcieniem Twojej skóry?  Próbki metalu mogą być przesłane po złożeniu zamówienia, aby pomóc w podjęciu ostatecznej decyzji o kolorze.