Kausze a ulepszacze, od funkcjonalnych do fantastycznych

Kaucje są fajne, ale wzmacniacze są pikantne! Istnieje duża szansa, że wiesz już czym jest kaucja. Jest to mała pętelka na szczycie wisiorków i charmsów, przez którą prześlizguje się łańcuszek. Enhancery są podobne. One również znajdują się na szczycie wisiorków. Ale jest duża pikantna różnica.

Wisiorek z białego złota z rubinowym gołąbkiem

Ulepszacz jest rodzajem kaucji, która ma zawiasy otwarte z tyłu. Oznacza to, że możesz go otworzyć i przypiąć wisior na środku swojego dużego złotego, perłowego lub koralikowego naszyjnika. I dodaj mu pikanterii!

Jako projektantka biżuterii, która również ponownie wykorzystuje biżuterię, muszę powiedzieć, że wzmacniacze są jednym z moich ulubionych wynalazków. Często zdarza się, że zapięcia są zbyt małe dla grubych łańcuchów i dużych naszyjników z koralikami, aby przez nie przejść. Podobnie, duże zapięcia często nie mieszczą się w standardowych szyjkach.

Jaka jest różnica między szydełkami a uszlachetniaczami?

Zawieszki Enhancers na górze i ogonki o stałym rozmiarze na dole.

Szydełka są zamknięte i mogą przyjąć tylko taki łańcuszek, którego końcówka zapięcia będzie pasowała. Oznacza to, że jeśli masz 4mm łańcuszek, a wisiorek ma 5mm, to prawdopodobnie Twój łańcuszek nie będzie pasował.

Dzieje się tak dlatego, że końcówka zapięcia jest często większa niż grubość łańcucha.

biżuteria

Wzmacniacz z jego cudownym zawiasem pozwala na bumpity i wystający pierścień końcowy. Wystarczy otworzyć zawias, przełożyć go przez zbyt dużą część i kliknąć, aby się zamknął.

Prawdziwym darem enhancera jest jednak to, jak wpina się on pomiędzy perły, korale lapis lub inne duże naszyjniki.

Sześć powodów, dla których powinnaś zaopatrzyć się w ulepszacz

Odważny wisiorek z abalonu noszony jako ozdoba do niebieskich pereł

1. Enhancery sprawią, że Twoje wisiorki będą o wiele bardziej uniwersalne.

2. Może zmienić zwykłe perły w bajeczne i wykończone patrząc naszyjnik oświadczenie przez dodanie wisiorka.

3. It'll stworzyć pop i ostrość i podnieść wygląd swoich pereł lub koralików.

Enhancer idzie z łańcucha do pereł Seamlessly

4. enhancer-bailed wisiorek może wziąć swoje perły lub koraliki z dnia konserwatywny do sukni noc na zewnątrz.

5. To może wziąć wisiorek, który nie jest noszony i włączyć go do pikantne ulubionych. Czasami łańcuchy po prostu nie zrobić swój wisiorek sprawiedliwości, yets raz na koraliki, że wisiorek śpiewa.

6. Wzmacniacz może przekształcić "za duży" wisiorek w "w sam raz" dodatek.

7. Kiedy przekształcasz nienoszoną szpilkę w wisiorek, użyj wzmacniającego kabłąka, aby nadać jej większą uniwersalność i szansę na noszenie.

Więcej o tym, dlaczego enhancers są świetne

Częściej niż nie, perły na naszyjnik z pereł nie będzie pasować przez zwykłe rozmiary kaucji. Z ulepszaczem, jednak, jesteś w stanie przypiąć swoje wisiorki bezpośrednio na środku naszyjnika.

Rozszerzacz wsuwa się pomiędzy dwie perły. Dotyczy to również naszyjników z koralikami z kamieni szlachetnych.

Zdjęcie powyżej pokazuje figurę osiem drutu styl powrotem bezpieczeństwo dla enhancer. Inne style, takie jak dwa zdjęcia wyżej na stronie, pokazując różnicę między enhancers i kaucje, pokazują przykłady enhancers z solidnych plecach.

Custom Yawah Opal Pendant ma Enhancer Back Bail

Te z solidnymi plecami są bezpieczniejsze. Solidne z tyłu te z dodatkowym zapięciem bezpieczeństwa są najbezpieczniejsze ze wszystkich.

Szczęśliwie można uzyskać wszechstronność i przyprawić swoją garderobę biżuterii z enhancer z wyboru wielkości.

Kto potrzebuje tych specjalnych Bails?

Enhancers są dobrym wyborem dla typu osoby, która lubi nosić swoje wisiorki na różnej wielkości łańcuchach i naszyjnikach. Z jednym z tych maleństw nie będziesz ograniczony tylko do cienkich łańcuszków.