Elastyczne pierścienie, uścisk dłoni i przemówienia publiczne

Czy ten uścisk dłoni będzie bolesny?

Auć, moja obrączka właśnie mnie ugryzła, gdy uścisnąłeś moją dłoń! Czy kiedykolwiek poznałeś kogoś nowego, uścisnąłeś dłoń i doświadczyłeś wstrząsu bólu, gdy twój pierścionek wbił się w twoje okoliczne palce? To zdarzyło mi się, kiedy byłem mówcą na Las Vegas Jewelry Convention.

Skończyło się na potrząśnięciu około 30 rąk zaraz po mojej prezentacji. Potrząsanie numer trzy naprawdę bolało, a nawet mniejsze potrząsanie po nim sprawiło, że się skrzywiłem.

Miałem więcej mówienia zaangażowania przyjść i wiedziałem, że potrzebuję rozwiązania.

Elastyczne pierścienie, pierścienie łańcuchowe, jakkolwiek je nazwiesz, są odpowiedzią

Dowiedziałem się, że elastyczne pierścienie są świetne do uścisku dłoni. Szczególnie dużych, męskich, napompowanych testosteronem dłoni!

Jak wykonane są elastyczne pierścienie

Elastyczny pierścień nie jest solidny metal, ale jest wykonany z płaskich, splecionych linków, które poruszają się i zginają, podobnie jak maleńka bransoletka. W niektórych pierścieniach, tylko trzon, dolna połowa pierścienia, jest elastyczny. W innych, cały pierścień jest elastyczny.

pierścionek

Dlaczego elastyczne obrączki są dobre dla wrażliwych dłoni?

Elastyczne obrączki są wybawieniem, ponieważ kiedy uściskasz czyjąś dłoń, obrączka "spłaszcza się" lub lekko ściska, unikając wciśnięcia i zranienia otaczających ją palców. Jeśli masz taki styl życia lub pracę, która wymaga codziennego uścisku wielu dłoni, elastyczna obrączka może zaoszczędzić Ci wiele bólu.

Ukąszenia psów i elastyczne obrączki

Istnieją różne powody, dla których możesz nosić elastyczną obrączkę. Krótko po tym jak odkryłem te wspaniałe pierścienie, zadzwoniła do mnie klientka, Kathryn. Próbowała powstrzymać walkę psów pomiędzy jej psem a psem gościa i została ugryziona. Straciła kawałek swojego palca ślubnego. Kiedy się zagoił i założyła obrączkę, bolało ją to.

Jej mąż nie był zadowolony z tego, że nie nosiła obrączki. Postanowiliśmy wypróbować elastyczną obrączkę. Udało się! Nosiła ją przez rok lub dłużej, podczas gdy jej ciało wypełniło wgniecenie na dłoni. Po roku z powrotem założyła obrączkę.

Wrażliwe dłonie i obwodowa neuropatia

Kiedy Jeb szykował się do ponownego złożenia przysięgi, jego żona odciągnęła mnie na bok i powiedziała: "Twoim zadaniem jest wymyślić obrączkę, którą będzie nosił!". Jeb miał Neuropatię Obwodową, która powodowała wrażliwość w jego dłoniach i stopach.

Jego stara obrączka ślubna po prostu bolała go w noszeniu. Zaprojektowałem dla niego elastyczną obrączkę. Najtrudniejszą częścią tego procesu było to, że nie wiedzieliśmy, czy będzie mógł ją nosić. Szczęśliwie udało mu się i założył ją na ceremonię i nosi ją codziennie.

Zmienny rozmiar palców i elastyczne obrączki

Velma była starszą klientką z fibromialgią. Uwielbiała biżuterię, ale przy zmieniających się receptach jej rozmiar palca mógł się zmieniać nawet o jeden rozmiar w zależności od pogody i jej reakcji na leki. Powiedziałam, że skoro jesteś w tym stanie zmian, kupmy ci elastyczny pierścionek.

Velma odpowiedziała: "Spróbuję. Albo to, albo będziesz musiał przychodzić i zmieniać rozmiar moich pierścionków co trzy do sześciu miesięcy!".

Ten elastyczny pierścionek ma niestandardowe cięcie Onyx Center Piece i diamenty akcentujące.

Elastyczne pierścionki, jako floppy, mają tendencję do pozostania na twojej ręce, nawet jeśli są trochę luźne. Velma kupiła dwa elastyczne pierścionki w różnych stylach i w jednym rozmiarze. Odkryliśmy, że gdy jej ręka trochę się skurczyła, jej większy rozmiar pierścienia nigdy nie spadł. Zawsze trzeba się trochę namachać, żeby go zdjąć, ponieważ jest elastyczny.

Duże kostki, artretyzm i zginane obrączki

Velma podzieliła się swoją historią o zginanych obrączkach z przyjaciółmi z brydża. Jedna z jej przyjaciółek, Ruth, miała bardzo poważny artretyzm i nie nosiła obrączek w ogóle. Velma zdjęła swój pierścionek i pozwoliła Ruth go wypróbować, a on pasował! Ruth zagroziła, że go zatrzyma.

Zostałam wezwana, aby kupić Ruth jej własny pierścionek. Dostała jeden z małymi diamentami na nim i była tak podekscytowana, że mogła nosić błyszczącą biżuterię wokół swoich przyjaciół.

To jest spód pierścionka z paskiem rozmiarowym, umożliwiającym przyszłą zmianę rozmiaru w górę lub w dół.

Nawet jeśli za jej dużym knykciem, jej pierścień był nieco luźny, to był bardzo wygodny. Ponieważ wybraliśmy styl projektowania z powtarzającym się wieczności wzór diamentów to wyglądał świetnie bez względu na to, jak to się stało.

Najszczęśliwszą rzeczą było to, że Ruth powiedział mi: "Calla, będąc w stanie nosić pierścień ponownie sprawia mi czuć się wesoły i dziewczęcy ponownie. Nie jestem już tak zdenerwowana tym, jak wyglądają moje ręce." To po prostu poprawiło mój dzień.

Tylko dlatego, że jest elastyczny nie znaczy, że nie możesz mieć diamentów

Czy kochasz diamenty? Cóż, masz szczęście. Oto przykład elastycznego pierścienia z bagietkami diamentów. Bagietki są fantastyczne wybór kształtu diamentu, ponieważ ich kształt jest idealny dla łączy pierścienia.

Kiedy pokazałem górny obraz tego pierścienia do klienta. Powiedziała, że nie może powiedzieć, że to było elastyczne. Zasugerowała mi pokazać go po zgięciu. Więc tutaj jesteś.

Elastyczne pierścienie z kolorowymi kamieniami szlachetnymi

Kiedy projektujesz swój własny elastyczny pierścień, wiedz, że możesz zdecydować się na wspaniałe kolorowe wzory kamieni szlachetnych. Możemy stworzyć solidną część korony dla pierścienia i uczynić równowagę elastyczne.

Kiedy mieszać kolory złota to sprawia, że dla ładny pop różnicy między, w tym przypadku, żółte i białe złoto sekcji pierścienia.

Tak wiele powodów, dla których te innowacyjne pierścienie zasługują na uwagę i adorację

Istnieje tak wiele powodów, dla których ludzie kochają ten mało znany elastyczny styl pierścienia. Nie potrzebujesz powodu, aby spróbować jednego. Są one piękne, wygodne i różne.