5 Zasady projektowania biżuterii, które należy złamać


Obrazek: Poshglam.com Jest miejsce na zasady, ale zaufaj mi, sklep jubilerski nie jest jednym z nich. W rzeczywistości jestem przekonana, że powinieneś sprawdzać te brzydkie rzeczy, a nie przy drzwiach i polegać na swoim instynkcie. Po tym wszystkim, w przeciwieństwie do zestawu arkana zasad, Twoje serce nigdy nie pokieruje cię źle, zwłaszcza jeśli chodzi o wybór pierścionka zaręczynowego lub pierścionka ślubnego. Oto pięć najczęściej stosowanych zasad, które należy wyrzucić prosto przez okno.
Zasada nr 1:
Nigdy nie mieszaj metali. Nie mam nic przeciwko noszeniu kawałków, które mają ten sam ton, jeśli to jest to, co pływa na twojej łodzi. Ale myślę też, że dni martwienia się o to, czy kolczyki pasują do naszyjnika i pierścionka się skończyły. Doskonale jest ogarnąć swoje obecne zmęczenie platyną i nadal nosić ten ukochany, złoty pierścionek. Ważniejsze jest to, że nakładasz na siebie kawałki, które kochasz i dobrze się w nich czujesz. Zestaw obrączek ślubnych
Zasada nr 2:
Obrączki muszą pasować. Oboje możecie być frajerami dla filmów Bruce'a Lee i jedzenia Tex-Mex, ale wasze gusta w zespołach weselnych nie mogą być bardziej zróżnicowane. Moja rada? Trzymajcie się kawałków, które mówią o waszych indywidualnych preferencjach. Jeśli chcecie mieć wspólną nić pomiędzy nimi, zastanówcie się nad echem elementu z jednej obrączki w drugiej. Na przykład, jeden z naszych najpopularniejszych stylów charakteryzuje się rzeźbiarską lokówką i delikatnym liściem. Aby odzwierciedlić to w męskiej opasce, wytrawimy ten sam wzór w dwuwymiarowym reliefie wokół pierścienia.
Zasada nr 3:
Większy jest zawsze lepszy. Powtarzajcie za mną: Rozmiar nie ma znaczenia, ale jakość ma. Jeśli masz wybór pomiędzy mniejszym kamieniem, który jest nieskazitelny gołym okiem, a większym, który ma widoczną inkluzję, zawsze idź z mniejszym. Nawet jeśli Twój partner nie zauważy teraz tego miejsca lub pęknięcia, to jak tylko kamień się zabrudzi, cofnie swoją głowę. Oszczędzaj sobie bólu głowy, ucząc się wszystkiego, co możesz wiedzieć o przejrzystości - Twój jubiler może Ci w tym pomóc.
Zasada nr 4:
Musisz spędzić trzy miesiące pensji. Rozumiem sentyment, jaki kryje się za tą zasadą - pierścionek zaręczynowy to w końcu duży zakup, ale lepiej iść z kwotą, którą można wygodnie wydać. Słowo do mądrego: To pomaga, jeśli wymyślisz ten przedział cenowy, zanim zaczniesz pracować z jubilerem. Podobnie jak ustawienie i metalowe preferencje, budżet jest tylko jedną z informacji, które możemy wykorzystać do stworzenia wymarzonego pierścienia. Nie masz teraz banku na kamień, którego naprawdę chcesz? Wielu moich klientów kupi pierścień, który uwielbiają z kamieniem Moissanite, z zamiarem modernizacji do diamentu w przyszłości.
Zasada nr 5:
Zdobądź to, co jest popularne. Trendy przychodzą i odchodzą, ale oboje będziecie nosić te pierścionki przez wiele, wiele lat. Zapomnijcie o próbach kopiowania zespołów Kimye i idźcie w stylu, który najbardziej wam się podoba.
Współpracujcie z jednym z naszych projektantów, aby zadać własne pytania na temat zasad i wzornictwa!