Wybór unikalnego stylu pierścionka - osiem elementów do rozważenia

Niektórzy ludzie mogą spojrzeć na zdjęcie stylu pierścionka i powiedzieć: "To jest to, czego chcę!". I to działa. Ale co z resztą z nas? Kto nie próbował na znajomego pierścień, który wygląda niesamowite na nich i to po prostu wygląda "OK" na nas?

Każdy z nas ma swoje własne kształty palców, długości palców, knykciami zbyt wybitne lub nie, palce, które są grube lub cienkie. Te aspekty naszych rąk czynnik potężny w czy pierścień, że myślimy, że jest ładny będzie nasz ręka wygląda ładnie.

Ten wymarzony pierścionek musi zostać sprawdzony przez rzeczywistoś

Jako projektant biżuterii, spędziłem lata prowadząc narzeczonych-to-be, mam, babć i big knuckled facetów do komplementarnych wzorów dla ich niestandardowych pierścieni. Podzielę się moim procesem tutaj.

Spraw, aby Twój pierścionek wykonał swoją pracę!

Zadanie obrączki 1: Spraw, aby Twoja dłoń wyglądała dobrze

Twoja ręka nie jest tylko manekinem, na którym można zawiesić przypadkowe pierścionki. Dłonie i pierścionki powinny uzupełniać się nawzajem, zgodnie z różnymi cechami.

Dłonie i palce są w różnych kształtach, rozmiarach, kolorach i wieku. To co wygląda dobrze na jednej ręce może nie wyglądać tak spektakularnie na innej.

pierścionek

Idealnie byłoby, gdybyście Państwo sami lub z pomocą innych osób ustalili, jakie elementy projektu najlepiej prezentują Państwa dłoń. Spójrz na styl pierścionka, który rozważasz na odległość z lustrem, jak również z bliska, aby zobaczyć wrażenie, że pierścień daje na dłoni.

Pierścionek - zadanie nr 2: sprostaj swojemu stylowi życia i walcz z ciosami

Również, Twój styl życia jest graczem w grze projektowania pierścienia. Jeśli jesteś wysportowany i aktywny ze swoimi rękami, delikatny projekt może prowadzić do frustrującego czasu przestoju dla konserwacji pierścienia.

Czasami szerokie i niskie są jedyną opcją z zajęty, sztuki podejmowania stylu życia. Młotkowane wykończenie dodaje piękna temu prostemu stylowi. Ukrywa też ładnie wgłębienia i nierówności. Zobacz historię Vicki .

Musisz się upewnić, że wybierzesz styl, który jest wystarczająco mocny dla Twojego stylu życia. Rozważ dodanie tekstury lub dwa do projektu, jeśli wiesz, że pierścień będzie trochę walenie wokół. Elementy teksturowe są jak biżuteria kamuflaż, ładnie ukrywając zadrapania i wgłębienia na pierścieniu.

Osiem elementów do rozważenia przy wyborze stylu pierścionka dla Twojego najlepszego wyglądu

  1. Wzrost. Moja zasada kciuka: ręce powyżej 30 roku życia często wyglądają lepiej z nieco większą wysokością. Ręce poniżej 30 roku życia mogą zazwyczaj wybrać niższy profil.

  2. Rozmiar centralnego elementu. Wiek i rozmiar palca mają wpływ na ogólny wymiar. Im większy palec, tym większy i szerszy powinien być element centralny. Większe kamienie szlachetne zazwyczaj wyglądają najlepiej na dojrzałych dłoniach. Młodsze i mniejsze palce wyglądają bardziej zrównoważone w mniejszych rozmiarach centrum klejnotów lub elementów projektu.
  3. Szerokość. Większe i bardziej dojrzałe palce lepiej wyglądają w obrączkach o szerszym profilu. Mniejsze i młodsze palce lepiej wyglądają w obrączkach o węższej podstawie. Osoby z dużymi kośćmi powinny przymierzyć obrączki z szerszymi chwytami. (Cholewka to dolna część obrączki, która znajduje się pod palcem).
  4. Prosty vs. zakrzywiony chwyt. Nie mam twardej i szybkiej zasady co do tego, który z nich wygląda najlepiej. Zauważyłam, że klienci, którzy mają krótsze palce czasami znajdują zakrzywiony kształt pierścionka w przeciwieństwie do prostego, aby ich ręce wyglądały bardziej kobieco, a palce wyglądały na dłuższe. Moja rada to wypróbowanie obu rodzajów pierścionków, aby ustalić, który z nich najlepiej pasuje do Twojej dłoni.

  5. Taper vs. No Taper. Z jednej strony, wiele z popularnych obrączek posiada proste trzony schodzące z centralnego elementu. Z drugiej strony, stożkowe wzory mogą stworzyć piękny efekt, sprawiając, że Twoja dłoń będzie wyglądać bardziej kobieco. Przymierzcie różne zwężające się chwyty i sprawdźcie czy jeden z nich pasuje do Waszej dłoni.
  6. Tekstura i wykończenie. Młodsze dłonie zazwyczaj radzą sobie lepiej z mniejszymi wzorami i wysokimi wykończeniami. Wykończenie na wysoki połysk może podkreślić gładkość Twojej skóry. Dłonie powyżej 30 roku życia korzystają z teksturowanych wykończeń i bardziej złożonych elementów wzoru. Wszystkie grupy wiekowe wyglądają ładnie w obrączkach z wygrawerowanymi detalami.

  7. Kolor. Żółte złoto? Białe złoto czy platyna? Ciepłe odcienie skóry wyglądają najlepiej w żółtym i różowym złocie. Chłodniejsze odcienie skóry mają tendencję do wyglądania lepiej w białych metalach. Niektóre odcienie skóry wyglądają dobrze we wszystkich kolorach metali! Przymierzaj różnokolorowe pierścionki. Sprawdź, który kolor metalu bardziej pasuje do Twojej skóry: żółty, biały czy różowy.
  8. Osobowość. To kim jesteś i jaki jest Twój charakter, to "X-factors", które pomagają określić najlepszy rozmiar i zakres obrączki.

    Małe pierścionki mogą wyglądać niezrównoważone na osobach o dużej osobowości. I odwrotnie, duży, odważny pierścionek może wyglądać nie na miejscu na bardziej powściągliwej osobie.

Ludzie w oczach opinii publicznej, mówcy, aktorki i członkowie kultury celebrytów lub ci, którzy chcą być, muszą nosić odważniejsze i większe pierścienie.