Bransoletki z charmsami vs naszyjniki z charmsami

Dobre, złe i brzydkie bransoletki charm. Bransoletki charm są tak pełne miłości, wspomnień i uroczych małych biżuteryjnych skarbów. To jest dobra wiadomość. Złą wiadomością jest to, że zaczepiają się o rzeczy, rozrywają twoje nylony, niszczą twoje swetry, (brzydkie!) drapią twoją klawiaturę i przeszkadzają. Co ma zrobić dziewczyna?

W tym poście pokażę Ci dlaczego naszyjniki charm są fajne i podzielę się z Tobą wspaniałym sposobem na uzyskanie wszechstronności z Twojego naszyjnika charm w dziale długości. Będę też po prostu świętować niesamowitość bransoletek i naszyjników charm.

Trzy powody, dla których możesz przejść na naszyjnik z charmsami

1. Ludzie mogą zobaczyć twoje charmsy łatwiej i cieszyć się nimi bardziej

2. Jako naszyjnik zostawiasz za sobą negatywy noszenia bransoletki charms

3. Jest bardziej prawdopodobne, że będziesz nosić i cieszyć się swoimi charmsami jeśli są one na naszyjniku.

Klasyczny naszyjnik z charmsami

W klasycznym naszyjniku z charmsami usuwam blisko siebie charmsy i rozkładam je w bardziej rozproszony sposób, wzdłuż dłuższej długości naszyjnika z charmsami. Zobacz naszyjnik Joanne na górze tego wpisu.

Bardzo popularną długością jest zrobienie naszyjnika jest 24", który generalnie uderza powyżej punktu środkowego piersi.

biżuteria

Bardzo Wszechstronny Naszyjnik z Urokiem!

Kiedy odwiedziłam moją klientkę Mindy miała na sobie bardzo fajny naszyjnik z charmsami. Pokazała mi jak go skraca. Spodobało mi się to i musiałam podzielić się z Tobą tym świetnym pomysłem.

Połączyła dwie bransoletki charms bez zmiany pozycji charmsów na początku. Po prostu użyła zapięcia typu karabińczyk, aby połączyć się z drugą bransoletką. To bardzo prosta rzecz do zrobienia.

Noszenie naszyjnika z charmsami - długi lub krótki, Twój wybór!

Używając cienkiego długiego łańcucha i dużego kółka, które pozwala łańcuchowi wrócić przez niego, masz przepis na wszechstronność w długości naszyjnika dla pięknego naszyjnika z charmsami.

Wydłużanie i skracanie naszyjnika z charmsami na sposób Mindy

Mając do wyboru długość łańcucha, który nosisz, otwierają się możliwości, z jakimi ubraniami możesz nosić ten naszyjnik.

Używając długiego łańcucha Mindy, który łączy się z połączonymi bransoletkami charm, ten uroczy naszyjnik dostaje dwa razy więcej możliwości do noszenia.

Wspaniałą rzeczą w naszyjniku Mindy jest jego wszechstronność. Jeśli zdecydowała, że chce nosić jedną z bransoletek jako bransoletkę tylko ponownie, może to zrobić poprzez usunięcie długiego łańcucha, gdzie łączy się z zapięciem bransoletki.

Czy masz bransoletkę z charmsami, której nie nosisz wystarczająco dużo?

Może ona potrzebować nowych charmsów, które ożywią ją i dodadzą jej uroku lub też może potrzebować być bardziej wygodna i komfortowa do noszenia.

Co jest takiego specjalnego w biżuterii charm?

Bransoletki charm i naszyjniki charm są najbardziej osobistym stwierdzeniem Twoich upodobań, Twoich miłości, Twoich ulubionych miejsc i rzeczy.

Bransoletka charm lub naszyjnik może być jednym z najbardziej cenionych pamiątek rodzinnych, ponieważ przypomina członkom rodziny o wycieczkach i kamieniach milowych w dobrze przeżytym życiu.

Naszyjniki charm są fantastyczne

Jeśli nie nosisz swojej bransoletki wystarczająco....think o idei przekształcenia go w naszyjnik uroku. "Wear it Don't Warehouse it!"