Zmiana pierścionka z perłą Mabe na wisiorek - Historia Annabelle

"Jestem tym po prostu zmęczony. Nie ma w tym nic złego. Kiedyś nosiłam ją cały czas. Ale czuję się winna, bo siedzi tam nie noszona. Ale po prostu z tym skończyłam." To była Annabelle mówiąca o swoim pierścionku z perłą mabe, który nie był już noszony.

Zabawiała się nim bezczynnie, opowiadając mi o nim.

Czy zdarzyło ci się kiedyś stracić miłość do czegoś, co było twoim ulubionym przedmiotem?

Widziałam to już wcześniej. Wiele razy. Heck I've been there. Była tam ta odbitka Calla Lily, którą chciałam mieć w najgorszy sposób. Nie był tani. Więc dostałam go na urodziny i byłam z niego zachwycona. Następnie dziesięć lat później sprzedałem go na wyprzedaży. Byłam skończona.

Tak, czułam się winna. I myślę, że Annabelle też tak się czuła. Zapytałam ją więc, czy chciałaby go wypolerować i podarować ponownie, czy też poddać go " biżuteryjnej rewitalizacji" i nadać mu nowe przeznaczenie? Annabelle odpowiedziała: "Co masz na myśli?".

Robi się zabawnie, kiedy wybór zaczyna się kumulować

"Hmmmm," powiedziałam, "Mogłabym zrobić z tego wisiorek."

"Naprawdę?" Wydawała się zaintrygowana. "Wtedy może będę mogła dać go mojej siostrzenicy, ona uwielbia perły".

biżuteria

Miło jest używać swojej upiększonej, nienoszonej biżuterii na prezenty

Więc znalazłem piękne, dekoracyjne Bail, który był wystarczająco duży dla łańcucha do uruchomienia przez i równowagi z wielkością perły. Następnie oddzieliłem górną część pierścienia, który trzymał jej Mabe perła i diamenty z pod struktury jej pierścień. I ostrożnie wziął górną część z jej Mabe perła i diamenty off pod strukturę jej pierścień.

Gdy to było już gotowe, ostrożnie usunąłem jej perłę i lutowane na nowym bail.

Perły nie może podjąć ciepła, i muszą być usunięte przed jakichkolwiek napraw, które wymagają palnika, takich jak lutowanie, może mieć miejsce. Po sprawdzeniu wytrzymałości kaucji i wypolerowaniu szorstkich miejsc, włożyłam perłę z powrotem. To wyglądało naprawdę miło jako wisiorek.

Więc czy jej siostrzenica jak Re-purposed Mabe Pearl?

Nope, bo nigdy nie dostał go. Annabelle zakochał się w jej Mabe perła wszystko od nowa!

Po czterech latach zaniedbania i magazynowania, daliśmy perłę Anabelle's makeover, który był przeznaczony do oglądania.

Pięć sposobów na sprawdzenie, czy możesz zamienić swój pierścionek w wisiorek

1. Czy istnieje płaski obszar, tak, że jeśli pierścień jest usuwany może leżeć płasko na klatce piersiowej?

2. Czy perła jest po prostu klej ustawić tak, że może być łatwo usunięte przed lutowania i innych prac cieplnych, które jest szkodliwe dla pereł może być zrobione?

3. Czy podoba Ci się podstawowy projekt i czuję, że to będzie atrakcyjne jako wisiorek?

4. Czy będzie to naturalny dodatek do istniejącego naszyjnika z pereł? Jeśli tak, to rozważyć dodanie zawias Enhancer bail do produktu końcowego, więc będzie zawias otwarty i klip na swoich pereł. Lub innych naszyjników koralikami masz.

5. Jeśli nie jesteś pewien, czy Twój pierścionek może być przekształcony? Zapytaj mnie!

Specjalizuję się w biżuterii re-purposing, i byłby szczęśliwy, aby pomóc. Nigdy nie wiadomo, Twój pierścionek może wyglądać świetnie jako wisiorek!

Co to jest wiadomość?

Myśl przewodnia tutaj? Pierścień jesteś zmęczony może mieć wspaniałe drugie życie w swojej szafie biżuterii jako wisiorek.