Pierścionek z tęczowym kamieniem księżycowym - Dar prawdziwej miłości

Uderzony błękitnym błyskiem miłości. Od jakiegoś czasu miałam oko na ładny kamień księżycowy, kiedy zauważyłam duży, piękny, który wiedziałam, że Charla pokocha. Wiele kamieni księżycowych ma jakiś błękitny błysk. Ale tylko kilka z nich jest czystych w środku bez inkluzji i daje głęboki błękit, gdy obraca się je tam i z powrotem.

Kilka lat temu, rozmawialiśmy o tym, jak ona chciała stworzyć pierścień z jednym z tych kamieni szlachetnych, aby przejść z dwóch bardzo specjalnych diamentów z jej męża.

Była szczególnie zauroczona tęczowymi kamieniami księżycowymi, które wyświetlały niebieski błysk. Nie mogłam się doczekać, aby pokazać jej, co znalazłam.

Charla pokochała duży, owalny kamień księżycowy od razu, ale powiedziała, że czas po prostu nie był odpowiedni - co mogłem uszanować. Czasami biżuteria zajmuje drugie miejsce do ważniejszych rzeczy w życiu. Mąż Charli, Barry, nie uważał tak. "Wow," powiedział. "To piękny kamień. Co to jest?" "Tęczowy kamień księżycowy, taki, którego szukałem od dłuższego czasu dla Charli." "Podoba ci się Charla?" "Bardzo." "Wszystkiego najlepszego, kochanie." Charla zaniemówiła. Tak było I.After uściski i pocałunki, mamy w dół do poważnego biznesu projektowania jej nowy pierścień.

Moonstone's History

Moonstone został nazwany tak, ponieważ starożytni Grecy kochali niebiański blask księżyca, który uchwycił. Wierzyli, że do noszenia kamienia księżycowego było wzbudzić tych, w pobliżu noszącego z uczuciami prawdziwej miłości i pasji. Grecy wierzyli również, że noszenie kamienia księżycowego pomogło jednemu wróżbicie w przyszłych wydarzeniach i pomogło w podejmowaniu decyzji.

Projektowanie dla Moonstone

pierścionek

Ten senny wygląd kamienia księżycowego, który wygina światło i wygląda inaczej w różnym oświetleniu dodaje mu magicznego charakteru. Zazwyczaj jest on cięty w formie kaboszonów lub nie fasetowanych kopuł, które pozwalają zajrzeć do jego ciekawego, półprzezroczystego świata.

Ostatnio widziałam fasetowany kamień księżycowy z niewielką ilością ognia lub gry światła i musiałam zadać sobie pytanie: "po co komu fasetowany kamień księżycowy?".

Charla i ja użyliśmy wielu z kroków decyzji projektowych, do których rozważenia zachęcam moich czytelników:

  • -Jej styl życia
  • Kiedy i gdzie chciałaby nosić swój pierścień
  • Kształt jej palców
  • Jaki kolor metalu najlepiej pasuje do jej skóry.
  • Dopracowanie szczegółów kształtu i wyglądu, który jej się podoba.

Chciała bardzo prostego projektu, który mogłaby nosić w ciągu dnia ubrana w ładną koszulkę i jeansy. Wybraliśmy żółte złoto z powodu ciepłych podtonów w jej skórze. Ponieważ artretyzm dodawał wielkości jej palcom, chcieliśmy mieć ładny, szeroki wzór, który sprawia, że ręce wyglądają ładniej, gdy pojawiają się problemy z knykciami.

Wybraliśmy otwarty wzór, odsłaniający palec pod nim, ponieważ odsłaniając go, rozjaśniamy wygląd i odczucie wzoru, gdy wybieramy większy lub szerszy wzór. Włączyliśmy ładny wklęsły aspekt do taper-down, aby dodać delikatność linii do jej pierścienia.

Prezent miłości przypomina ci zawsze o darczyńcy

Okazało się, że to był taki kochający i wspaniały prezent. Charla tak bardzo go kocha. A Barry jest takim bohaterem. Za każdym razem, gdy Charla nosi swój wspaniały pierścień z kamieniem księżycowym, myśli o nim.

Powiedziałabym, że Grecy mieli rację. Po tym wszystkim Barry wyobraził sobie szczęśliwą przyszłość z Charla noszenia jej pierścień kamień księżycowy i postanowił, że chce ją mieć. Jaki on jest mądry.