Historia o zagubionym diamencie przez spinkę

Tak wiele pereł, ale tylko jedno ładne diamentowe zapięcie!

Wszechstronny, wymienny top zapinany

Sheri pokazała mi zapięcie, z którego przed laty wyciągnięto wspaniały diament, by stworzyć pierścień.

Kochała ten pierścionek, więc diamentu już nie było. Miała jednak jeden diament z kompletu kolczyków, który nie był noszony. A ona uwielbiała zapięcie i nie mogła go użyć.

Zapięcie bez centralnego diamentu w fazie eksperymentalnej ze srebrną szpilką

Powiedziałem: "Ten diament jest mniejszy, ale jeśli zrobię szerszą ramkę i umieszczę na niej grawerowanie miligraficzne, nikt nie będzie wiedział, że kiedyś był w nim większy diament".

"To wspaniale," powiedziała, "Ale jest jeszcze jedna część tego wyzwania. Chcę, żebyś to zrobiła, żebym mogła użyć pięknego diamentowego zapięcia na więcej niż jednym naszyjniku. Chcę mieć wszechstronne zapięcie." A ona pokazała mi kilka innych wspaniałych perłowych naszyjników.

"Co?" Zazwyczaj zapięcie działa na jeden naszyjnik z pereł lub koralików. "Jak to?" Pytałam.

"Chcę, żebyś go zrobiła, żeby trafił na dno. I być w stanie chodzić na innych zapinanych pupach. Dolna część będzie nawleczona na perły, ale nowa będzie się ślizgać na perłach, które chcę nosić."

Masz kiedyś takie uczucie, gdy próbujesz coś sobie wyobrazić i brakuje części, a głowa ci się kręci? Tak właśnie się czułam. Ale czułam się też pełna wyzwań i naprawdę chciałam to rozgryźć.

Poszukiwanie w celu stworzenia nowego zapięcia

Nowe białe złoto pod zapięciem musiało być tej samej wielkości i kształtu co góra.

Najpierw przetestowałem ten pomysł za pomocą srebrnej szpilki, aby połączyć dwie połówki zapięcia w jedną. To zadziałało.

Teraz musiałem obniżyć środek ciężkości, czyniąc diamentowe zapięcie mniej głębokim. Patrz na czerwoną linię powyżej, gdzie planowałem przerzedzić zapięcie Sheri'ego.

Potem musiałem zrobić podstawowe zapięcie, by uprzątnąć jej perły. Potrzebna była wewnętrzna rurka prowadząca sekcję pinezki lub Sheri wyrywałaby włosy próbując wyrównać pinezkę z jednej strony do drugiej.

Nowa szpilka i jak to się łączy

Muszę przyznać, że naprawdę oszalałem na punkcie robienia zapinki do bazy. Chciałam, aby było to łatwe do wykonania i aby diamentowa górna część, którą można zdemontować, mogła pracować na wielu zapięciach bazy. Które zrobiłabym w przyszłości.

Myślenie w trzech wymiarach ma przyjemny sposób na rozciąganie umysłu i czułam się gotowa na jogging lub coś fizycznego po fizycznym obciążeniu mózgu.

Grawerowanie i ustawianie diamentów

New Diamond, New Bezel, Hand Engraving and it's Ready to Go

Po całym tym psychicznym ciężkim podniesieniu, nadszedł czas na zabawną część.

Wzięliśmy diament z jednego z jej diamentowych zestawów kolczyków, który nie był noszony do włożenia do tego zapięcia.

Złożenie go po raz pierwszy było taką zabawą. Było wiele rzeczy, które trzeba było zrobić, żeby to zadziałało.

Głębokość górnej części kolczyka musiała zostać przerzedzona, aby było mniej prawdopodobne, że się odwróci, musiałem zrobić większą ramkę, aby ustawić mniejszy diament, i podwoić miligrament na górze ramki, aby to działało estetycznie.